Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/62920

Офіційний сайт http://eee.khpi.edu.ua/

Журнал "Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит" створений з метою всебічної підтримки державної політики в галузі енергозбереження, та інформування широких верств населення про нові наукові досслідження, актуальні проблеми та шляхи їх реалізації. Наукові статті журналу відображають дослідження вчених та фахівців в галузі економіки та енергетики направлених на підвищення енергоефективності.

Рік заснування: 2002. Періодичність: 12 раз на рік. ISSN 2313-8890 (Online), ISSN 2218-1849 (Print)

Новини

Журнал включено до категорії Б «Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора наук, кандидата наук та ступеня доктора філософії» (накази МОН України № 886 від 02.07.2020 та № 1188 від 24.09.2020)

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Шляхи економії електроенергії загального користування в сфері ЖКГ
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2011) Дзядикевич, Ю. В.; Гевко, Б. Р.; Никеруй, Ю. С.
    У роботі проаналізовано способи економії електроенергії в сфері ЖКГ, зокрема в місцях загального користування. Встановлено, що найбільш ефективним способом економії електричної енергії для освітлення сходових площадок і під'їздів будинків є використання датчиків руху. Це дозволить у години пік зменшити навантаження на внутрішньо будинкові електромережі, а також квартплату мешканців мікрорайону.
  • Ескіз
    Документ
    Шляхи підвищення ефективності використання відходів деревини
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2011) Дзядикевич, Ю. В.; Розум, Р. І.; Буряк, М. В.
    В роботі висвітлено шляхи підвищення ефективності використання відходів деревини. Показано, що найбільш ефективним способом переробки відходів деревини є виготовлення з них паливних брикетів або гранул (пеллет), оскільки вони є екологічно чистим енергоресурсом і дозволяють споживачам не залежати від енергокомпаній монополістів і зовнішніх умов. Крім цього, це економічно виправданий шлях використання енергоресурсів.