Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/62920

Офіційний сайт http://eee.khpi.edu.ua/

Журнал "Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит" створений з метою всебічної підтримки державної політики в галузі енергозбереження, та інформування широких верств населення про нові наукові досслідження, актуальні проблеми та шляхи їх реалізації. Наукові статті журналу відображають дослідження вчених та фахівців в галузі економіки та енергетики направлених на підвищення енергоефективності.

Рік заснування: 2002. Періодичність: 12 раз на рік. ISSN 2313-8890 (Online), ISSN 2218-1849 (Print)

Новини

Журнал включено до категорії Б «Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора наук, кандидата наук та ступеня доктора філософії» (накази МОН України № 886 від 02.07.2020 та № 1188 від 24.09.2020)

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження потенціалу розвитку агросектору України на засадах кластеризації
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Літвінов, Дмитро Олександрович; Шалений, Володимир Анатолійович; Бурцев, Олександр Володимирович
    В статті проаналізовано стан та перспективи розвитку аграрного сектору України в умовах війни та глобальних викликів. В дослідженні представлено аналіз статистичних даних, які свідчать про значний внесок агросектору в економіку України, зокрема 9 % ВВП та 53 % експорту разом з переробною сферою. В дослідженні обґрунтовано стратегічну значущість аграрного сектору для забезпечення продовольчої безпеки країни та зміцнення її експортного потенціалу. Обґрунтовано, що кластеризація дозволяє об'єднати зусилля різних учасників агросектору – підприємств, науково-дослідних установ, освітніх закладів та місцевих органів влади – для спільної роботи над інноваційними рішеннями, покращенням технологічних процесів та підвищенням якості продукції. Аналіз іноземного досвіду впровадження кластерів показав, що кластери сприяють формуванню сталих ланцюгів доданої вартості, збільшенню інвестиційної привабливості та ефективному використанню ресурсів. Впровадження кластерного підходу в агросекторі України може стати важливим фактором розвитку регіонів, зміцнення експортних можливостей країни та підвищення її економічної стійкості. Сформовано систему заходів подолання негативних чинників формування і розвитку кластерних структур у агросекторі.