Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/62920

Офіційний сайт http://eee.khpi.edu.ua/

Журнал "Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит" створений з метою всебічної підтримки державної політики в галузі енергозбереження, та інформування широких верств населення про нові наукові досслідження, актуальні проблеми та шляхи їх реалізації. Наукові статті журналу відображають дослідження вчених та фахівців в галузі економіки та енергетики направлених на підвищення енергоефективності.

Рік заснування: 2002. Періодичність: 12 раз на рік. ISSN 2313-8890 (Online), ISSN 2218-1849 (Print)

Новини

Журнал включено до категорії Б «Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора наук, кандидата наук та ступеня доктора філософії» (накази МОН України № 886 від 02.07.2020 та № 1188 від 24.09.2020)

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Стратегічні засади фінансового забезпечення диверсифікації аграрних підприємств
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Гарбажій, Катерина Станіславівна; Пєчка, Сергій Сергійович; Дарушин, Олександр Володимирович
    У статті запропоновані стратегічні засади фінансового забезпечення диверсифікації аграрних підприємств. Диверсифікація є ключовим елементом стратегічного управління та складовою стратегії забезпечення сталого розвитку аграрних підприємств. Її фінансовий аспект тісно пов’язаний з підвищенням ефективності та конкурентоспроможності сільськогосподарського сектору. Ефективне використання фінансових ресурсів є важливою передумовою фінансової стійкості та конкурентоспроможності аграрних підприємств. Обґрунтовано, що фінансові результати діяльності агропромислового підприємства є основним показником ефективності його діяльності та стійкості на ринку, а прибуток однім із власних фінансових джерел забезпечення диверсифікації. Аналіз динаміки фінансових результатів діяльності підприємств є одним із етапів стратегічного управління агропромисловим підприємством, який є основою прийняття обґрунтованих рішень при розробці стратегії розвитку. Запропоновано загальну схему реалізації стратегії диверсифікації для аграрних підприємств. Диверсифікація джерел фінансування сприяє зміцненню стійкості аграрних підприємств, знижуючи ризики, пов’язані з нестабільністю ринкової цінової політики.
  • Ескіз
    Документ
    Сучасні підходи, тенденції та інновації в управлінні персоналом аграрних підприємств
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Лещенко, Зиновія Богданівна; Липовий, Дмитро Валерійович; Гарбажій, Катерина Станіславівна
    У статті представлено результати дослідження щодо визначення сучасних підходів, тенденцій та інновацій в управлінні персоналом, які можуть бути запроваджені в практичну діяльність українських аграрних підприємств. Доведено, що успіх в діяльності будь–якого підприємства в першу чергу залежить від наявності дієвої системи управління персоналом. Встановлено, що традиційне управління персоналом більше орієнтоване на виконання адміністративних функцій, тоді як сучасний HR-менеджмент відіграє стратегічну роль на підприємстві, спрямовану на розвиток співробітників і створення ефективного та залученого робочого середовища. Визначено, що належне сучасне управління персоналом потребує інноваційних методів, серед яких: персоналізовані програми мотивації, застосування аналітики для прийняття рішень, робота в командах на основі проектів тощо. Наголошено на важливості орієнтування керівників і кадровиків на більш широке застосування в практичній кадровій роботі digital-технологій.