Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/62920

Офіційний сайт http://eee.khpi.edu.ua/

Журнал "Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит" створений з метою всебічної підтримки державної політики в галузі енергозбереження, та інформування широких верств населення про нові наукові досслідження, актуальні проблеми та шляхи їх реалізації. Наукові статті журналу відображають дослідження вчених та фахівців в галузі економіки та енергетики направлених на підвищення енергоефективності.

Рік заснування: 2002. Періодичність: 12 раз на рік. ISSN 2313-8890 (Online), ISSN 2218-1849 (Print)

Новини

Журнал включено до категорії Б «Переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора наук, кандидата наук та ступеня доктора філософії» (накази МОН України № 886 від 02.07.2020 та № 1188 від 24.09.2020)

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
  • Ескіз
    Документ
    Магнітне поле двожильних електричних кабелів житлових приміщень
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Пєлєвін, Дмитро Євгенович
    Відсутність обґрунтованих розрахункових співвідношень з визначення максимальної індукції магнітного поля двожильних кабелів електроживлення та електрообігріву підлог ускладнює санітарно-гігієнічну оцінку рівня магнітного поля в житлових приміщеннях. Метою роботи є розроблення і обґрунтування простих розрахункових співвідношень з визначення максимального діючого значення індукції магнітного поля прямолінійних двожильних кабелів. Результатом роботи є розроблення на основі закону Біо-Савара та принципів суперпозиції і симетрії, простого розрахункового співвідношення для визначення максимальної індукції магнітного поля двожильних кабелів та його верифікація шляхом співставлення отриманих авторами результатів з результатами комп’ютерного розрахунку за офіційною методикою, та натурного експерименту. Використання результатів роботи буде сприяти скорішому вирішенню проблеми визначення та зменшення магнітного поля в житлових приміщеннях до безпечного для населення рівня.