Відокремлений структурний підрозділ "Харківський комп’ютерно-технологічний фаховий коледж НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/34012

Офіційний сайт http://ct-college.net

Від 2020 року коледж має назву Відокремлений структурний підрозділ "Харківський комп’ютерно-технологічний фаховий коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" (НАКАЗ № 53 ОД від 31.01.2020 року, попередня назва – Харківський комп’ютерно-технологічний коледж Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут".

Директор Дідух Ірина Іванівна.

Випускаючi спецiaльностi: Інженерія програмного забезпечення; Галузеве машинобудування; Прикладна механіка; Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка; Комп'ютерні науки та інформаційні технології.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Надійність гідросистеми підйомного механізму стрілового крану з автоматичним регулятором швидкості та її вплив на економічну ефективність
    (НТУ "ХПІ", 2008) Панамарьова, Ольга Борисівна
    Наведено результати розрахункових досліджень надійності гідросистеми підйомного механізму стрілового крану, що містить гідроагрегат живлення з запобіжним клапаном з осциляцією. Наведено порівняльний аналіз надійності та економічної ефективності гідроагрегата живлення в залежності від типів насосів та вібраційного контура.
  • Ескіз
    Документ
    Підвищення ефективності гідроагрегата живлення гідросистем, шляхом удосконалення його схеми
    (НТУ "ХПІ", 2009) Панамарьова, Ольга Борисівна
    В статье представлено схемное решение и компоновка гидроагрегата питания гидросистем, которые позволяют повысить его показатели технического уровня, расширить область применения.
  • Ескіз
    Документ
    Проектування диспергуючого пристрою для гідроагрегатів живлення гідросистем
    (НТУ "ХПІ", 2015) Панамарьова, Ольга Борисівна
    Розглядається диспергуючий пристрій, застосування якого в гідроагрегатах живлення для гідросистем дозволяє підвищити ступінь очищення робочих рідин. Запропонована математична модель робочого процесу диспергуючого пристрою, на підставі якої проведені дослідження впливу його робочих параметрів на конструктивні. Результати моделювання профілю проточної частини диспергуючого пристрою дозволяють сформулювати рекомендації по вибору його раціональних параметрів, а наведена математична модель може бути застосована при моделюванні конструктивно подібних пристроїв.