2019

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/40562

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Технологія обробки крупногабаритних евольвентних шліцьових з'єднань з модифікованим профілем інструмента
    (НТУ "ХПІ", 2019) Старченко, Олена Павлівна
    Вирішенням питання підвищення точності, якості та продуктивності виготовлення евольвентних шліцьових з'єднань натомість прямобічним шліцьовим з'єднань є удосконалення технологічного обладнання та впровадження надшвидкісної обробки деталей за одну установку на високоефективному технологічному обладнанні. Технологічні методи обробки крупногабаритних елементів евольвентних шліцьових з'єднань шляхом впровадження прогресивних схем зубообробки та удосконаленого інструменту забезпечують підвищення продуктивності, точності та якості за рахунок з'єднань з модифікацієй зуборізного інструменту червячної фрези для валів та зуборізного довбач а для отворів валів. Приведені технологічні засоби що до попередньої обробки крупногабаритних евольвентних шліцьових з'єднань втулок та валів з модифікацієй зуборізного інструменту, що дозволяє після попередньої обробки проводити чистову обробку тільки евольвентних поверхонь без западини зубів, що забезпечує точність, якість та продуктивність евольвентних шліцьових з'єднань (ЕШЗ) без припасування. Для забезпечення якості обробки та складання ЕШЗ розроблені технологічні засоби обробки крупногабаритних евольвентних шліцьових з'єднань з модифікацієй зуборізного інструменту червячної фрези для валів та зуборізного довбача для отворів валів. На основі модифікацій аналітичним шляхом визначаються їх різноманітні поєднання необхідні і можливі для кожного конкретного поєднання вихідних пара метрів оброблюваної поверхні.
  • Ескіз
    Документ
    Дослідження кінематики лінії різу шліфувального кругу, встановленого на гідрошпинделі
    (НТУ "ХПІ", 2019) Скоркін, Антон Олегович; Кондратюк, Олег Леонідович; Старченко, Олена Павлівна; Протопопова, Анастасія Сергіївна
    Рівняння гіроскопічного приладу або системи є наближеною математичною моделлю реального вироби, що дозволяє без використання натурного макетування досліджувати його основні властивості та отримати кількісні характеристики цікавлять нас параметрів. На практиці зазвичай не вдається скласти рівняння, які в повній мірі відповідають властивостям виробів, і тим більше провести їх аналіз в загальному вигляді. Тому спочатку складають рівняння з урахуванням тих чи інших спрощують припущень, а потім вже приводять їх до виду, доступному для аналізу будь-яким обраним способом. У статті розглянута робота пристрою для шліфування криволінійних поверхонь безкопірним способом, який базується на гіроскопічних властивості швидко обертаючих тіл.