2015

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/14624

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Публікація
    Розробка шляхів реформування систем централізованого теплопостачання України
    (НТУ "ХПІ", 2015) Ширяєва, Наталя Володимирівна; Білоцерківський, Олександр Борисович
    Пропонуються шляхи реформування систем централізованого теплопостачання великих міст України. Досліджено сучасний стан теплоенергетичної галузі України. Наголошено, що в Україні витрати теплоти на опалення об’єктів в 2-3 рази більші, ніж в країнах Західної Європи. Рекомендується для реформування СЦТ розробити та провести організаційні, те хнологічні, нормативно-правовізаходи; удосконалити управління фінансами, перейти до якісно нових методів регулювання тарифних відносин між виробником і споживачем теплоенергії та інші заходи. Зроблено висновки на основі отриманих результатів.
  • Ескіз
    Публікація
    Розробка шляхів реформування систем централізованого теплопостачання України
    (НТУ "ХПІ", 2015) Білоцерківський, Олександр Борисович; Ширяєва, Наталя Володимирівна
    Пропонуються шляхи реформування систем централізованого теплопостачання великих міст України. Досліджено сучасний стан теплоенергетичної галузі України. Наголошено, що в Україні витрати теплоти на опалення об’єктів в 2-3 рази більші, ніж в країнах Західної Європи. Рекомендується для реформування СЦТ розробити та провести організаційні, технологічні, нормативно-правові заходи; удосконалити управління фінансами, перейти до якісно нових методів регулювання тарифних відносин між виробником і споживачем теплоенергії та інші заходи. Зроблено висновки на основі отриманих результатів.
  • Ескіз
    Документ
    Можливості підвищення енергоефективності теплових мереж шляхом впровадження когенерації
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2015) Андрєєв, С. Ю.; Маляренко, В. А.; Темнохуд, І. О.; Сенецький, Олександр Володимирович
    Розглянуті можливості енергозбереження за рахунок когенераційних технологій при перетворенні котельні в міні-ТЕЦ. На прикладі КП «Харківські теплові мережі», запропоновано застосувати вдосконалений алгоритм вибору котельні для модернізації в розряд міні-ТЕЦ. В якості основного критерію алгоритму пропонується потужність електротехнічного обладнання, що експлуатується на котельні. Здійснено порівняння основних показників поршневих і газотурбінних двигунів, які працюють у складі електростанцій. Розглянуто обладнання що додатково встановлюється на котельні для виробництва електроенергії. Вибір того чи іншого варіанту реконструкції котелень обумовлюється техніко-економічними показниками.