Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Про деякі забобони в обробленні металів тиском
    (НТУ "ХПІ", 2010) Євстратов, Віталій Олексійович
  • Ескіз
    Документ
    Наукове обґрунтування конструювання робочих деталей розділових штампів
    (НТУ "ХПІ", 2011) Дьоміна, Н. А.; Євстратов, Віталій Олексійович; Ткачук, Микола Анатолійович
    Стаття присвячена аналізу напружено-деформованого стану пуансонів та матриць роздільних штампів та забезпеченню технологічних зазорів між ними.
  • Ескіз
    Документ
    Експериментальне дослідження кінематики процесів витягування i класифікація заготованок
    (НТУ "ХПІ", 2014) Євстратов, Віталій Олексійович; Левченко, Володимир Миколайович; Кутецький, Я. В.
    У статті наведені результати експериментального дослідження процесу витягування вісесиметричних деталей з пласкої заготованки. Описанi оригiнальнi способи виявлення особливостей деформації заготованок трьох рiзних розмiрiв: «великої», «середньої» та «малої». Експериментальні дослiдження пiдтвердили, що три схеми деформації, зазначенi авторами в раніше опублiкованих роботах, дійсно мають мiсце. Отриманi експериментальнi дані дозволяють обгрунтувати бiльш досконалу математичну модель процесу витягування i підійти до створення пiдсистеми САПР розроблення процесів витягування i конструювання робочого інструмента