Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Створення моделі інформаційно-обчислювальної системи для пристроїв неінвазивної діагностики
    (НТУ "ХПІ", 2015) Барило, Г. І.; Вірт, В. В.; Готра, З. Ю.; Івах, М. С.; Кожухар, О. Т.
    Проведено огляд засобів обчислення та електронних інформаційно-обчислювальних систем неінвазивної діагностики. Розроблено структурну схему моделі, яка передбачає використання аналізу та оброблення значень параметрів вхідних інформаційних сигналів за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення MathCad.
  • Ескіз
    Документ
    Система підтримки прийняття рішення при фотоферезі
    (НТУ "ХПІ", 2012) Кожухар, О. Т.; Барило, Г. І.; Івах, М. С.; Кус, Н. І.
    Запропоновано принципи побудови системи підтримки прийняття рішення при проведенні лікувального сеансу фотоферезу. На основі цього реалізовано структуру системи, яка забезпечує інтерактивність та автоматизацію процесу.
  • Ескіз
    Документ
    Схемотехнічні особливості побудови діагностично-лікувальних приладів на основі мікроконтролерів PSoC
    (НТУ "ХПІ", 2014) Барило, Г. І.; Вірт, В. В.; Готра, З. Ю.; Івах, М. С.; Кожухар, О. Т.
    Проведено огляд засобів та електронних систем активного контролю лікувальних процедур під час їх проведення. Використовуючи спеціалізоване програмне забезпечення, а також сучасний тип мікроконтролерів PSoC розроблено дослідний взірець приладу, який дозволяє проводити неперервний контроль та корекцію лікувальної процедури.