Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 6 з 6
  • Ескіз
    Документ
    Резино-полимерные составы для гидроизоляции
    (НТУ "ХПИ", 2006) Авраменко, Вячеслав Леонидович; Близнюк, Александр Викторович; Подгорная, Лидия Филипповна; Дудник, Н. В.; Черкашина, Анна Николаевна; Белоцерковский, В. П.
    Розглядаються результати досліджень зі створення сполук на основі полімерів та відходів гумової промисловості, що можуть використовуватися як мастика для гідроізоляції будь-яких поверхонь (бетону, цегли, дерева, штукатурки, металу та ін.).
  • Ескіз
    Документ
    Создание светоотражающего покрытия на поверхности полистирольного сцинтиллятора
    (НТУ "ХПИ", 2008) Тицкая, В. Д.; Лебедев, В. Н.; Коваленко, В. В.; Авраменко, Вячеслав Леонидович
    Рассмотрен способ получения светоотражающего покрытия на поверхности сцинтилляторов с полистирола методом химической модификации, которая заключается в последовательной обработке поверхности изделия растворителем и осадителем полимера. Коэффициент диффузного отражения полученного покрытия превосходит существующие аналоги и составляет 98% на длине волны 420 нм, соответствующей максимуму освещения сцинтиллятора.
  • Ескіз
    Документ
    Связующие и стеклопастики на основе ненасыщенных полиэфиров
    (НТУ "ХПИ", 2008) Подгорная, Лидия Филипповна; Авраменко, Вячеслав Леонидович; Черкашина, Анна Николаевна; Исламгулова, Е. Р.; Близнюк, Александр Викторович; Данильцев, В. Г.
    Досліджені технологічні властивості зв’язуючих і процеси їх тверднення при кімнатній і підвищеній температурах. Вивчені фізико-механічні властивості затверднених зв’язуючих і склопластиків на їх основі, а також стійкість композитів до дії різних хімічних середовищ.
  • Ескіз
    Документ
    Исследование и выбор растворителей для введения сцинтилляционных добавок в меламино-альдегидную матрицу
    (НТУ "ХПИ", 2008) Лебедев, Владимир Владимирович; Авраменко, Вячеслав Леонидович; Тицкая, В. Д.
    Проведені дослідження з вибору розчинників для введення сцинтиляційних добавок у меламіно-формальдегідний олігомер. На підставі фізико–хімічних і термодинамічних досліджень ряду гідроксилвміщуючих розчинників визначені ті, що мають максимальну розчинювальну здатність відносно сцинтиляційних доданок і олігомеру.
  • Ескіз
    Документ
    Исследование свойств трудногорючих ПКМ на основе эпоксидных олигомеров
    (НТУ "ХПИ", 2009) Авраменко, Вячеслав Леонидович; Карими, Язди Амир Эхсан
    Досліджений новий метод зниження горючості ПКМ шляхом іммобілізації антипірену на поверхні наповнювача – синтетичного алюмосиликата – з водного розчину полімеру-носія. Встановлена ефективність зниження горючості епоксидних ПКМ шляхом введення в їх склад наповнювача з іммобілізованим на його поверхні антипіреном – амінополіфосфатом.
  • Ескіз
    Документ
    Определение среднемассовой молекулярной массы полиамида, полученного анионной полимеризацией ε-капролактама
    (НТУ "ХПИ", 2012) Карими, Язди Амир Эхсан; Авраменко, Вячеслав Леонидович; Мишуров, Дмитрий Алексеевич
    В статье, с использованием реологического метода исследована зависимость среднемассовой молекулярной массы полиамида-6, полученного методом анионной полимеризации от состава компонентов каталитической системы. В результате исследований определено оптимальное соотношение системы активатор-катализатор. Показано, что при использовании оптимального соотношения компонентов каталитической системы полученный полимер имеет наибольшую среднемассовую молекулярную массу.