Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Анализ конструкций установок для срезки излишков смеси с литейных полуформ
    (НТУ "ХПИ", 2008) Артемов, И. В.; Шкода, В. А.
    В статье приведен анализ различных конструкций машины срезки избытков смеси для формовочных линий. Рассмотрены принципы работы этих устройств, а также возможность применения их в зависимости от размеров опок и плотности формовочной смеси. Данная работа проводится с целью создания оптимальной конструкции машин срезки излишков смеси для автоматизированной формовочной линии крупного вагонного литья.
  • Ескіз
    Документ
    Особенности работы машины срезки излишек смеси в составе автоматизированной формовочной линии крупного вагонного литья
    (НТУ "ХПИ", 2008) Артемов, И. В.
    У статті проведений аналіз роботи машини, що зрізає надлишок суміші у складі автоматизованої формувальної лінії крупного вагонного литва. Розглянуті технічні вимоги щодо створення оптимальної конструкції цих машин з урахуванням конструктивних параметрів форм, що виготовляються, і технологічних режимів роботи лінії. Запропонований підхід для організації наукових досліджень і обґрунтування вибору конструктивних схем устаткування на основі узагальненого параметричного опису складних механічних систем.