Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Роль палладия в формировании активных центров в МОМ-системе (Ti–TiO₂–Pt–Pd)
    (НТУ "ХПИ", 2006) Векшин, В. А.; Ворожбиян, М. И.; Маркова, Наталья Борисовна; Багрова, Ирина Владимировна
    В статті розглянуто проблема створення ефективного каталізатору на металевому носії для очистки викидних газів від оксидів азоту. Вказано на роль паладію як промотору на каталітичні властивості системи. Представлено результати експериментальних досліджень по впливу низки факторів на активність МОМ-системи.
  • Ескіз
    Документ
    Влияние конкурирующих кислот на формирование активного слоя катализатора на металлическом носителе и на его свойства
    (НТУ "ХПИ", 2007) Ворожбиян, М. И.; Лобойко, Алексей Яковлевич; Маркова, Наталья Борисовна; Микиша, Галина Владимировна; Пинегин, Владимир Иванович; Багрова, Ирина Владимировна; Векшин, В. А.; Добротворская, М. В.
    Представлены результаты исследований каталитической системы Ti – TiO₂ – Pt. Рассмотрена проблема создания активного слоя на поверхности металлического носителя на основе оксида титана. С использованием методов рентгеновской фотоэлектронной спектроскопии, рентгенофлуоресцентного анализа, рентгеноструктурного анализа изучено распределение платины на поверхности оксидной пленки. Показано, что образцы разработанных катализаторов проявляют высокую каталитическую активность в процессе очистки газовых выбросов от оксидов азота аммиаком.