Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
  • Ескіз
    Документ
    Використання методу Монте-Карло для оцінки розбіжності спрацьовування топкого запобіжника в залежності від розбіжності його теплофізичних та геометричних параметрів
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2024) Байда, Євген Іванович; Гречко, Олександр Михайлович
    У статті розглядається метод Монте-Карло, як один з небагатьох методів розрахунку межі часу топлення топкої вставки, який за доволі простим алгоритмом дозволяє з високою точністю оцінити похибки в спрацьовуванні запобіжника в залежності від випадкових розбіжності його теплофізичних та геометричних параметрів. Завдяки своїм особливостям, метод може бути поширено на моделювання будь-якого процесу на який впливають випадкові величини. Застосування цього методу дало можливість у даній статті розрахувати межі часу топлення топкої вставки в залежності від ймовірності попадання часу топлення в ці межі, розрахувати межі часу топлення топкої вставки в залежності від кратності струму топкої вставки при заданій 0,95 відсотковій ймовірності попадання часу топлення в ці межі та визначити параметри, які в найбільшій мірі впливають на розбіжності часу топлення. У наведеній статті обґрунтовано застосування методу Монте-Карло.