Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Станция вертикального зондирования института ионосферы
    (НТУ "ХПИ", 2010) Барабаш, Владимир Владимирович; Скляров, И. Б.
    У статті розглянута можливість використання комп'ютерної техніки у вимірювальному комплексі іоносферної станції "Базис" Інституту іоносфери НАН і МОН України. У результаті можуть бути отримані висотно-частотні характеристики (ВЧХ) у цифровому виді, які можна використовувати для автоматичної обробки засобами комп'ютерної техніки, що дозволить підвищити точність вимірів і збільшити кількість параметрів іоносферної плазми, що вимірюються.
  • Ескіз
    Документ
    Модернизация программного обеспечения автоматической станции вертикального зондирования «Базис»
    (НТУ "ХПИ", 2015) Барабаш, Владимир Владимирович; Лялюк, Алексей Иванович; Тиняков, Григорий Михайлович
    Представлены результаты изменения программного обеспечения обработки файлов содержащих экспериментальные данные полученные при помощи станции вертикального зондирования входящей в состав измерительного комплекса Института ионосферы. Изложены причины для модернизации программного обеспечения. Описаны преимущества и особенности разработанного программного обеспечения для обработки экспериментальных данных. Приведены описание функций нового программного обеспечения и их внешний вид. Сделаны выводы о снижении ошибок при обработке ионограмм, увеличении скорости с которой осуществляется обработка, и частичной автоматизации сохранения значений критической частоте.