Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Влияние предварительной поляризации препрега на динамические и прочностные характеристики эпоксифенольного стеклопластика
    (НТУ "ХПИ", 2006) Билым, П. А.; Михайлюк, А. П.; Афанасенко, К. А.
    Розглянуто особливості впливу технологічного прийому обробки препрега шляхом контактної поляризації моношару на зміну показників при динамічних і статичних навантаженнях епоксіфенольного склопластику. Показано, що обробка в електрополі складових препрега сприяє підвищенню умовної межі утоми полімерного композита при досягненні порівняно високих характеристик, що демпфірують.
  • Ескіз
    Документ
    Горючесть и структурно-механические характеристики эпоксифенольного связующего, содержащего эпоксидированный динафтол
    (НТУ "ХПИ", 2008) Билым, П. А.
    Определены основные технологические и эксплуатационные характеристики связующего для выкомодульных стеклопластиков. В качестве модифицирующих приложений рассмотрен эпоксидиановый диоксидинафтол, который обеспечивает повышенную динамическую упругость, умеренную теплостойкость и пониженную горючесть анизотропного стеклопластика. Найдена корреляция между потерей массы при самостоятельном горении и релаксационными характеристиками композита.