Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
  • Ескіз
    Документ
    Ідентифікація валової торгової націнки як невід'ємної складової валового внутрішнього продукту в системі бухгалтерського обліку
    (НТУ "ХПІ", 2014) Болух, А. А.
    В статті розглянуто методологію визначення показника валового внутрішнього продукту, визначено переваги та недоліки методик визначення валового внутрішнього продукту. Запропоновано виділяти валову торгову націнку в системі агрегованих показників системи національних рахунків. Наявність повної та достовірної інформації про функціонування усіх суб'єктів підприємницької діяльності (юридичних та фізичних осіб) дає змогу більш точно визначити показник ВВП. Показник валової доданої вартості відображає ефективність функціонування суб'єктів господарювання країни, тих хто створює реальний продукт. Валова торгова націнка характеризує діяльність підприємств та організацій, які не створюють нового продукту, проте продають товари та послуги за більшою ціною. Комплексний аналіз показника валового внутрішнього продукту за двома основними складовими – ВДВ та ВТН – дозволяє оцінити продуктивність функціонування економіки країни в цілому та спрогнозувати її динаміку у перспективі.