Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Влияние особенностей конструкции рабочей поверхности матрицы оснастки на параметры процесса вытяжки с утонением биметаллических трубчатых элементов
    (НТУ "ХПИ", 2011) Титов, В. А.; Борис, Р. С.; Богодист, Е. И.
    Выполнено теоретическое и экспериментальное обоснование влияния особенностей конструкции рабочей поверхности матрицы оснастки на параметры процесса вытяжки с утонением биметаллических трубчатых элементов. В ходе конечно-элементного моделирования процесса вытяжки с утонением определено напряженно деформированное состояние очага деформации, а также усилие процесса при разных коэффициентах трения и углах конуса рабочей части матрицы. Экспериментально показана эффективность образование соединения при взаимодействии слоев в комбинированной матрице.
  • Ескіз
    Документ
    Розрахунок технологічних параметрів процесу витягування двошарової заготовки з потоншенням
    (НТУ "ХПІ", 2013) Борис, Р. С.; Тітов, В. А.
    В статті представлено рекомендації з проектування технолог ічного процесу витягування біметалевого елементу, перспективні технічні рішення та технологічні рекомендації з реалізації процесу сумісного витягування з потоншенням. Для проектування процесу витягування біметалевого елементу запропонована структурна схема (алгоритм) розрахунку технологічних параметрів процесу витягування двошарової заготовки з потоншенням, яка побудована на основних наукових результатах дослідження