Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Адаптивное сглаживание шумов при анализе биопотенциалов мозга
    (НТУ "ХПИ", 2008) Мащенко, Татьяна Георгиевна; Борченко, Е. А.
    При вимірі параметрів електричної активності мозку виникає така проблема, як забруднення корисного сигналу небажаними шумовими компонентами, тому актуальною є розробкаалгоритмів згладжування шумів, які в мінімальному ступені спотворюють форму сигналів. Тому представлений адаптивний алгоритм найменших квадратів, що відповідає всім необхідним вимогам по згладжуванню шумової компоненти при аналізі біопотенціалів мозку.
  • Ескіз
    Документ
    Методы контроля биоэлектрической активности различных участков мозга
    (НТУ "ХПИ", 2007) Мащенко, Татьяна Георгиевна; Борченко, Е. А.
    Метод комп’ютерного електроенцефалографічного дослідження головного мозку відноситься до неінвазивних методів функціональної діагностики ЦНС й дозволяє виявляти більшість захворювань ЦНС на ранніх стадіях розвитку. В сучасній комп’ютерній функціональній діагностиці ЦНС існує безліч перспектив та переваг, але ж багато й не розв’язаних проблем. Серед них значну роль відіграють проблеми методології діагностування та обробки данних. Але найбільш складною є проблема якості зйому та реєстрації ЕЕГ сигналів.