Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Інноваційна складова сучасного територіального розвитку
    (НТУ "ХПІ", 2015) Бубенко, П. Т.
    Розглянуто та досліджено сучасний стан і перспективи територіального розвитку господарських систем на інноваційній основі. Доведено, що ефективний регіональний розвиток неможливий без формування відповідних вимогам часу регіональних інноваційних систем. Запропоновано науковий алгоритм побудови регіональної інноваційної системи стосовно Харківської області.
  • Ескіз
    Документ
    Влияние конкуренции на инновационное предприятие, как стимулирование процесса принятия управленческих решений
    (НТУ "ХПИ", 2013) Бубенко, П. Т.; Сидоренко, Е. Н.
    На этапе развития современной теории и практики менеджмента актуальной проблемой является принятие управленческих решений в условиях конкуренции. Управление конкурентоспособностью предприятия является одним из приоритетных управленческих заданий, успешное решение которого обеспечит выживание и развитие предприятия в рыночной среде.
  • Ескіз
    Документ
    Методичні підходи до оцінки інвестиційної привабливості підприємства
    (НТУ "ХПІ", 2013) Бубенко, П. Т.; Шаханова, Г. А.
    Наявність значної кількості методичних підходів до оцінки інвестиційної привабливості підприємства свідчить про необхідність їх дослідження, аналізу та систематизації, спрямованих на обґрунтування й удосконалення напрямів створення комплексної методики інвестиційної привабливості підприємства.