Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Термографические исследования процесса приготовления серебропалладиевого катализатора технологии формальдегида
    (НТУ "ХПИ", 2006) Бутенко, Анатолий Николаевич; Отводенко, С. Э.; Кряжева, М. В.; Лобойко, Алексей Яковлевич
    В статті методами деріватографічного аналізу та кінетичних досліджень визначени основні фізико-химические характеристики процесу відновленя сполук срібла і паладию (II) при приготуванні модифікованих паладием каталізаторів СНП виробництва формальдегіду, зроблено висновок про те, що період технологічного перебігу таких каталізаторів порівняльно з чисто срібними промисловими каталізаторами може бути підвищено.
  • Ескіз
    Документ
    Анализ процесса модифицирования каталитических систем Ag/носитель получения метаналя
    (НТУ "ХПИ", 2007) Отводенко, С. Э.; Бутенко, Анатолий Николаевич; Савенков, Анатолий Сергеевич; Суворин, А. В.
    В статті проведено аналіз математичної моделі модифікування срібних каталізаторів Ag/носій технології формальдегіду, зроблено висновок, що швидкість необоротної дезактивації срібних каталізаторів знаходиться у прямій залежності від температури процесу та значення модуля пружності металів.