Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
  • Ескіз
    Документ
    Шляхи удосконалення організації та методики аудиту розрахунків з оплати праці
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2023) Білобровенко, Тетяна Володиммирівна; Шквара, Дмитро Олександрович
    Статтю присвячено питанням організації та методики аудиту розрахунків з оплати праці. Досліджено законодавчі та нормативно-правові акти з питань праці і заробітної плати в Україні, розглянуто особливості організації та методики розрахунків з оплати праці на підприємстві та розроблено заходи щодо оптимізації аудиту праці і заробітної плати з метою ефективного функціонування підприємства. У статті проаналізовано роль оплати праці, що формується в ринкових умовах. Розглянуто мету та основні завдання аудитора. Запропоновано розширити типові завдання та об'єкти аудиту, доповнити цей перелік аудитом ефективності праці та її оплати, вказано на складові аудиту ефективності праці та її оплати, описано стадії та етапи аудиту ефективності праці та її оплати. Розглянуто низку послідовних етапів аудиту ефективності за розрахунками з оплати праці. Також досліджено типові порушення, що виявляютья при аудиті оплати праці та вказано на рекомендації по їх недопущенню в майбутньому, розроблено заходи щодо оптимізації аудиту оплати праці з метою ефективного функціонування підприємства. Зроблено висновок, що відповідність форм організації праці, якості її нормування і наявність ефективних матеріальних стимулів рівню розвитку технологій і суспільних економічних відносин та належний рівень оплати праці є запорукою досягнення високої ефективності виробництва. Підкреслено, що однією з найболючіших проблем нашого сьогодення є виплата заробітної плати "у конвертах". Адже, значна частина найманих працівників свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати свою заробітну плату, як офіційну так і неофіційну. Саме аудит покликаний підтвердити достовірність даних підприємства щодо витрат та стану розрахунків з оплати праці.