Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Упругие постоянные и обобщенные характеристики жесткости материала слоистой структуры
    (НТУ "ХПИ", 2008) Верещака, Сергей Михайлович
    Наданий аналіз методів визначення пружних характеристик окремих шарів армованих високо модульними волокнами на макрорівні. У випадку, коли композит уявляє собою набір шарів з різними напрямами армування, запропонована методика визначення приведених пружних характеристик і компонент матриці жорсткості всього пакету шарів у цілому. Порівняння теоретичних і експериментальних результатів, а також аналіз даних, наведених у вже відомих публікаціях, підтверджує коректність запропонованої методики.
  • Ескіз
    Документ
    Один вариант теории колебания многослойных оболочек с межслойными дефектами структуры
    (НТУ "ХПИ", 2013) Верещака, Сергей Михайлович; Жигилий, Д. А.
    На основе вариационного принципа Гамильтона-Остроградского предоставлены дифференциальные уравнения движения тонкостенных конструкций из композиционных материалов. Рассмотрена дискретно-структурная модель многослойных оболочек, согласно которой реализуются как идеальные, так и ослабленные условия контакта соединенных поверхностей анизотропных слоев с различными направлениями армирования материала. Расчет задачи осуществляется на основе геометрически нелинейной теории оболочек с учетом деформаций поперечного сдвига и обжатия.