Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Проблеми розвитку залізничного господарства України
    (НТУ "ХПІ", 2017) Гавва, Володимир Миколайович; Браташ, Вероніка Андріївна
    Україна є транзитною державою. Залізничний транспорт України є провідною галуззю в дорожньо-транспортному комплексі країни. Головною метою роботи є аналіз сучасного стану залізниць України, визначення їх основних проблем і перспектив подальшого розвитку, розробка методологічних принципів економічного оцінювання результатів впровадження інвестицій у транспортній сфері, які мають враховувати не тільки інтереси інвесторів, а й можливі втрати держави від їх впровадження. Для вирішення проблем запропоновані певні заходи і принцип розрахунку чистої поточної вартості проекту інвестицій з врахуванням впливових факторів.
  • Ескіз
    Документ
    Проблема інноваційного забезпечення інтенсифікації сільського господарства України
    (НТУ "ХПІ", 2016) Загиченко, Альона Анатоліївна; Гавва, Володимир Миколайович
    Україна має значний агропромисловий потенціал. Головною метою роботи є розробка методичних принципів економічного оцінювання результатів впровадження інновацій, які мають враховувати і інтереси інвесторів, і можливі втрати держави від їх впровадження. Для вирішення проблем запропонована формула розрахунку чистої поточної вартості проекту інвестицій з врахуванням впливових факторів. На прикладі фермерського господарства показано застосування запропонованого підходу для оцінювання економічної ефективності інноваційного проекту з урахуванням додаткових факторів.