Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Строки експлуатації основних фондів в сучасних умовах
    (НТУ "ХПИ", 2008) Гаврись, Микола Олександрович
    При зарахуванні на баланс підприємства об'єктів основних фондів власниками або уповноваженими особами визначаються строки їх експлуатації, або ж строки корисного використання. Ці строки, зокрема, впливають і на амортизацію цих об'єктів у бухгалтерському обліку, якщо застосовується лінійний метод нарахування амортизаційних відрахувань. У статті проаналізовані строки експлуатації для різних об'єктів 1-4 груп та зроблена спроба визначити оптимальні строки їхнього корисного використання.
  • Ескіз
    Документ
    Методи віднесення амортизаційних відрахувань на собівартість продукції
    (НТУ "ХПІ", 2009) Гаврись, Микола Олександрович; Кошова, Л. В.
    Українські підприємства мають можливість самостійно обирати методи перенесення амортизації на собівартість продукції, робіт, послуг. Від цього вибору залежать кінцеві абсолютні значення собівартості окремих видів продукції і результати діяльності підприємств як господарюючих суб’єктів. У даній статті буде зроблена спроба систематизувати ці методи і запропонувати способи їхнього вдосконалення.