Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Ползучесть и повреждаемость конструкций при неизотермическом нагружении
    (НТУ "ХПИ", 2008) Галаган, Ю. Н.; Львов, Геннадий Иванович; Науменко, К. В.
    Розглянута математична модель неізотермічної повзучості для випадку анізотропної пошкоджуваності. Для описання анізотропної поведінки пошкоджуваності використовується тензор 2-го рангу. Введено у розгляд вектори неспіввісності між напруженням та деформацією повзучості та швидкістю деформації повзучості для виявлення анізотропної поведінки пошкодження.
  • Ескіз
    Документ
    Математическая модель неизотермической ползучести с учетом анизотропной повреждаемости
    (НТУ "ХПИ", 2008) Галаган, Ю. Н.; Лысенко, Сергей Викторович; Львов, Геннадий Иванович
    Розглянута математична модель неізотермічної повзучості для випадку анізотропної пошкоджуваності. Визначальні співвідношення швидкості деформації повзучості та кінематичне рівняння розвитку пошкоджуваності вважаються залежними від температури. Для описання анізотропної поведінки пошкоджуваності використовується тензор 2-го рангу. Наведена методика визначення констант повзучості, яка основана на даних існуючих експериментальних даних.