Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Комплекс моделей технологии прототипирования для адаптивного проектирования компонентных программных решений
    (НТУ "ХПИ", 2008) Земляной, А. А.; Ткачук, Николай Вячеславович; Гамзаев, Р. А.
    У процесі адаптивної розробки програмного забезпечення його архітектура й компоненти перетерплюють зміни в міру зміни пропонованих системних вимог. У статті представлений новий підхід до адаптивного проектування, заснований на технології прототипування. Представлені моделі й технології дозволяють створювати, конфігурувати, виконувати й аналізувати прототипи системи, що розроблюється, з метою зменшення ресурсів, необхідних для її розробки.
  • Ескіз
    Документ
    Мета-модель процесса трассировки требований при разработке программного обеспечения
    (НТУ "ХПИ", 2014) Гамзаев, Р. А.; Ткачук, Николай Вячеславович; Мартинкус, И. О.
    Рассмотрены особенности управления требованиями к программному обеспечению (ПО) и обоснована актуальность проблемы разработки методологических основ для построения мета-моделей процессов трассировки требований. Проанализированы некоторые существующие концептуальные модели трассировки требований и на основе их обобщения предложена унифицированная мета-модель процессу трассировки требований с использованием фреймовых спецификаций. Приведен пример возможности технологической реализации этой модели в гибком процессе разработки ПО по методологии Scrum