Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Газификация углей в жидком высокотемпературном теплоносителе с получением синтез-газа
    (НТУ "ХПИ", 2006) Гликин, М. А.; Гликина, И. М.; Зубцов, Е. И.
    Розглянуто проблеми сучасної енергетики та показано можливість переробки вугілля у синтез-газ з використанням технології газифікації у рідкому високотемпературному теплоносії (РВТ). Наведено принципову схему лабораторної установки для проведення даного процесу та отримані експериментальні дані. Розраховано ступінь перетворення вугілля в залежності від часу проведення процесу. Запропоновано схему промислового реактора газифікації вугілля у РВТ.
  • Ескіз
    Документ
    Анализ устойчивости каталитической системы в технологии аэрозольного нанокатализа с виброожиженным слоем (AnCVB)
    (НТУ "ХПИ", 2006) Гликин, М. А.; Гликина, И. М.; Кудрявцев, С. А.
    Розглянуто різні варіанти можливої зміни стану каталітичної системи в специфічних для аерозольного нанокаталізу умовах. Розраховано константи коагуляції аерозолю каталізатора та час його осідання в залежності від температури та составу каталітичної системи (кількість інертного матеріалу, концентрація каталізатору в реакційному просторі). В підсумку, були визначені величини мінімально необхідної частоти механічної дії на систему за різних умов ведення процессу.