Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Построение параметризованных сеток для трехмерной оптимизации турбинных лопаток
    (НТУ "ХПИ", 2008) Бойко, Анатолий Владимирович; Говорущенко, Юрий Николаевич; Бурлака, Максим Васильевич
    Описані основнi етапи і необхідний інструментарій для тривимірною оптимізації лопаток турбіни. Порівняні криві Бєз’є різних порядків, та визначені необхідні параметри для параметризації турбінних лопаток. Розглянута параметризація розрахункових сіток. Порівнюються результати розрахункових досліджень на різних сітках між собою та з експериментальними даними.
  • Ескіз
    Документ
    Пространственная оптимизация профиля лопатки прямой турбинной решетки
    (НТУ "ХПИ", 2012) Бойко, Анатолий Владимирович; Говорущенко, Юрий Николаевич; Бурлака, Максим Васильевич; Баранник, Валентин Сергеевич
    Приведена постановка задачи исследования с описанием варьированных геометрических параметров профиля и методов, которые использовались. Также, приведены результаты оптимизации пространственного профиля направляющей турбинной решетки с использованием различных граничных условий на торцевых поверхностях канала. Рассмотрено методику, при которой достигается стабилизация потока за выходными кромками.