Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Обоснование выбора исходного сырья для приготовления адсорбента в технологии азотной кислоты
    (НТУ "ХПИ", 2008) Дейнека, Дмитрий Николаевич; Гринь, Григорий Иванович; Козуб, Павел Анатольевич; Синицкая, Анна Михайловна; Лавренко, Антонина Александровна; Семенов, Евгений Александрович
    Проведено аналіз природної сировини різних родовищ для приготування адсорбенту та зроблено висновок о перевагах використання доломіту Орджонікідзевського родовища. Установлено негативний вплив домішок на фізико-хімічні властивості адсорбенту. Обґрунтовано переваги використання чистих компонентів у порівнянні із природною сировиною. Розглянута залежність складності технологічних операцій приготування адсорбенту від виду використовуваної сировини.
  • Ескіз
    Документ
    Термодинамические исследования системы MgO – MgCl₂
    (НТУ "ХПИ", 2006) Гринь, Григорий Иванович; Дейнека, Дмитрий Николаевич; Козуб, П. А.; Лавренко, Антонина Александровна
    Розглянуто систему MgО – MgCl₂, проведено термодинамічний розрахунок можливих реакцій за участю сполук магнію в інтервалі температур 298 – 1200 К. Доведено можливість використання хлориду магнію як розчину для приготування адсорбенту. Дано рекомендації з режиму підвищення температури при прожарюванні системи MgО – MgCl₂.