Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Безпровідна система моніторингу напружено-деформованого стану будівель та споруд
    (НТУ "ХПІ", 2015) Давиденко, Олександр Петрович; Безус, Ольга Олександрівна
    У статті розглянуті питання побудови системи моніторингу напружено-деформованого стану будівель та споруд. Враховуючи недоліки провідної системи, пропонується використання безпровідної системи з сенсорними вузлами. Наведені переваги даної системи. Обговорюються питання вибору первинних перетворювачів для визначення фізичного та силового впливу, координатора та необхідної елементної бази. Наведена структурна схема безпровідної системи моніторингу та схема сенсорного вузла.
  • Ескіз
    Документ
    Аналіз фонокардіографічних даних за допомогою вейвлет-перетворень
    (НТУ "ХПІ", 2015) Давиденко, Олександр Петрович; Мішина, Світлана Володимирівна
    У статті розглянуті недоліки перетворення Фур'є при обробці фонокардіографічних даних. У зв'язку з нестаціонарністю акустичного сигналу серця пропонується використання вейвлет-перетворень. Обговорюється проблема вибору оптимальної вейвлет-функції для аналізу ФКГ. Пропонується використання пакету LabView у якості програмного забезпечення. Наведені результати досліджень на прикладі ФКГ здорового та хворого серця. Застосування ВП збільшує кількість діагностично важливої інформації, виявляючи ті особливості сигналів, які не можуть бути зареєстровані такими методами, як аускультація і фонокардіографія.
  • Ескіз
    Документ
    Кореляційний метод вимірювання витрат рідини
    (НТУ "ХПІ", 2014) Давиденко, Олександр Петрович; Сидорова, Л. І.
    У статті розглянуто можливість застосування кореляційного методу, заснованого на акустичних сигналах, для контролю витрат води в трубопроводах без допоміжних джерел збурення.