Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Моделирование и оптимизация систем автоматического управления уровнем воды в парогенераторах АЭС с реакторами ВВЭР-1000
    (НТУ "ХПИ", 2009) Джафари Хенджани, Сейед Моджтаба; Северин, Валерий Петрович
    В статье рассматриваются задачи управления парогенератором в нормальном режиме работы, и приводится математическое моделирование систем автоматического управления уровнем воды в парогенераторе с различными типами регуляторов. Разработаны линейные и нелинейные модели систем, и приведены результаты оптимизации прямых показателей качества систем управления уровнем воды в парогенераторе.
  • Ескіз
    Документ
    Алгоритмы пошагового многокритериального синтеза систем автоматического управления по интегральным квадратичным оценкам
    (НТУ "ХПИ", 2009) Джафари Хенджани, Сейед Моджтаба; Северин, Валерий Петрович
    В статье рассматриваются алгоритмы пошагового многокритериального синтеза систем автоматического управления по улучшенным интегральным квадратичным оценкам c использованием компьютерной системы MATLAB на основании математических моделей и методов векторной оптимизации. Приведены примеры решения задач синтеза для моделей систем управления без применения и с применением пошагового подхода.