Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    Методи й напрямки розвитку конкурентного потенціалу підприємств енергомашинобудування у сучасних умовах
    (НТУ "ХПІ", 2010) Другова, Олена Сергіївна
    В статье рассматриваются методи анализа конкурентного потенциала предприятий энергомашиностроения. Предлагается оценка конкуретного предприятия и дальнейшие мероприятия по управлению конкурентным потенциалом предприятия.
  • Ескіз
    Документ
    Основні категорії теорії конкуренції
    (НТУ "ХПІ", 2015) Другова, Олена Сергіївна; Амансеідов, Шамухаммет
    У статті проаналізовані основні поняття теорії конкуренції. Систематизовано взаємозв’язок між дифеніціями конкурентний потенціал, конкурентоспроможність, конкурентні переваги. Згруповано основні ознаки поданих понять. Доведено, що конкурентоспроможність підприємства не є постійною властивістю і може виявлятися тільки порівняно з групою підприємств на певному ринковому сегменті.
  • Ескіз
    Документ
    Регіональні особливості розвитку підприємств машинобудування у Харківській області
    (НТУ "ХПІ", 2014) Міщенко, Володимир Акимович; Другова, Олена Сергіївна
    У статті розглянуто особливості розвитку підприємств машинобудування. Проаналізовано економічний стан підприємств машинобудівної галузі Харківської області. Охарактеризовано основні чинники впливу на локальні потенціали макро- та мікросередовища підприємств. Визначено закономірність розташування підприємств. Визначено особливості структури реалізованої продукції, напрямки розвитку локальних потенціалів, зокрема маркетингового, виробничого, збутового, фінансового, виявлено чинники основних результатів діяльності підприємств машинобудування Харківської області. Зроблено висновки про можливість практичного застосування отриманих результатів та рекомендацій.
  • Ескіз
    Документ
    Методичні рекомендації з оцінки конкурентного потенціалу підприємств машинобудування
    (НТУ "ХПІ", 2012) Другова, Олена Сергіївна
    У статті наведено методику оцінки конкурентного потенціалу підприємств машинобудування України. Запропоновано класифікацію елементів конкурентного потенціалу.