Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
  • Ескіз
    Документ
    Моделювання роботи мережі середньої напруги з компенсованою нейтраллю в програмному середовищі АТР-ЕМТР
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019) Зорін, Євгеній Юрійович; Чепелюк, Олександр Олександрович
    У статті розглянуті можливості прикладного пакета комп'ютерного моделювання ATP-EMTP на прикладі розрахункової моделі мережі напругою 20 кВ з трьома фідерами, яка дозволяє імітувати роботу мережі в різних режимах, в тому числі в режимі однофазного замикання на землю. Результати моделювання в режимі однофазного замикання на землю проілюстровані відповідними осцилограмами. Запропоноване програмне забезпечення може бути використане для проектування і досліджень проектними організаціями, а також науково-дослідними інститутами України, так як є безкоштовним і не багато в чому поступається конкурентним платним продуктам. Розрахункова модель, на прикладі якої продемонстровані можливості АТР, може бути використана при розробці нових і модернізації існуючих мереж середньої напруги з компенсованою нейтраллю для оцінки ефективності їх роботи в режимі однофазного замикання на землю і з метою найбільш раціонального вибору відповідного обладнання установки компенсації і алгоритмів його роботи.