Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Моделирование синтаксического анализа в задачах аннотирования и реферирования полнотекстовых документов
    (НТУ "ХПИ", 2009) Борисова, Наталья Владимировна; Канищева, Ольга Валерьевна
    В статье предлагается модель синтаксического анализа в задачах аннотирования и реферирования полнотекстовой информации, основанная на использовании конечных предикатов и предикатных операций. Проведено анализ существующих методов аннотирования и реферирования полнотекстовой информации. Предложено использовать при аннотировании и реферировании статистические методы и предложенную модель вместе
  • Ескіз
    Документ
    Эффективный анализ текстовой информации с помощью технологий Data Mining
    (НТУ "ХПИ", 2006) Шаронова, Наталья Валерьевна; Канищева, Ольга Валерьевна; Сиддики, Сайед Мохаммад Таухид
    У статті розглянуто метод компараторної ідентифікації, як один із логічних методів Data Mining, для розв'язання задач обробки текстів природної мови у автоматизованих інформаційних бібліотечних системах. При цьому ставиться завдання розв'язання таких проблем: представлення знань у бібліотечній системі, розробка природно-мовного інтерфейсу бібліотечної системи та моделювання певних інтелектуальних функцій людини для аналітико-синтетичної обробки документів.