Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Аналіз та оптимізація протоколу передачі даних з накопиченням та квазіадресним перепитом
    (НТУ "ХПІ", 2011) Логвиненко, М. Ф.; Касілов, Олег Вікторович; Шевцова, Вікторія Володимирівна
    В статті розглядаються системи передачі даних з адресним та квазіадресним перепитом. Протокол з квазіадресним перепитом досліджується у двох модифікаціях з накопиченням та без накопичення правильно прийнятих блоків. Для систем передачі даних з накопиченням та квазіадресним перепитом виводиться вираз для середньої відносної швидкості. Проведено порівняльний аналіз протоколів за критерієм середньої відносної швидкості.
  • Ескіз
    Документ
    Розробка універсальної білінгової системи
    (НТУ "ХПІ", 2011) Касілов, Олег Вікторович; Стручаєв, М. Ф.
    У статті розглядаються особливість побудови універсальної білінгової системи для сфери телекомунікацій і зв'язку.
  • Ескіз
    Документ
    Система підготовки бібліографічних описів згідно міжнародним стандартам
    (НТУ "ХПІ", 2014) Касілов, Олег Вікторович; Суботіна, А. В.
    Система підготовки бібліографічних описів згідно міжнародним стандартам призначена для створення бібліографічних описів в APA, MLA, Гарвардському стилях оформлення, розроблені принципи складання та алгоритм перетворення бібліографічних описів з ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 до міжнародних стандартів на прикладі книг та статей у журналах. Досліджено структури бібліографічних описів різних стандартів. Призначена для використання авторами наукових робіт (студентами, аспірантами, викладачами) або будь-якими іншими особами, які займаються аналітико-синтетичною переробкою інформації.