Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Создание и исследование имитационной плазмы на тяжелых газах и парах металлов в импульсном отражательном разряде для сепарационных технологий
    (НТУ "ХПИ", 2007) Скибенко, А. И.; Ларин, Ю. В.; Прокопенко, А. В.; Незовибатько, Ю. Н.; Ковтун, Ю. В.; Скибенко, Евгений Иванович; Юферов, Владимир Борисович
    Почато дослідження процесу й особливостей утворення імітаційної плазми на важких газах і парах металів для сепараційних технологій на основі імпульсного відбивного розряду. Проведено експерименти по вивченню умов подачі поділюваної речовини в область розряду за допомогою механізму розпилення осадженного раніше матеріалу під дією часток і потоків плазми, генеруємих в імпульсному відбивному розряді.
  • Ескіз
    Документ
    Коаксиальный ускоритель для заполнения магнито-плазменных сепараторов плазмой
    (НТУ "ХПИ", 2007) Ковтун, Ю. В.; Скибенко, Евгений Иванович; Юферов, Владимир Борисович
    Розглядається можливість використання коаксіального прискорювача для магніто-плазмового сепаратора. Сформульовані вимоги до параметрів плазмового потоку. Оцінена швидкість плазмового згустку. Зроблено висновок про роль металевих продуктів ерозії. Виміряна енергія, яка переноситься згустком плазми. Розглянуто декілька варіантів джерел живлення плазмового прискорювача.