Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Контроль неоднородности свойств порошковых материалов по результатам акустических измерений
    (НТУ "ХПИ", 2011) Безымянный, Ю. Г.; Богдан, Г. А.; Евко, И. Г.; Иванюк, Н. А.; Козирацкий, Е. А.
    Робота присвячена дослідженню за допомогою вимірювання швидкості поширення пружної хвилі нерівномірності розподілу властивостей у зразках порошкових матеріалів, одержуваних з різних по складу порошків, за різними технологіями і які мають різні комплекси фізико-механічних властивостей.
  • Ескіз
    Документ
    Сравнение динамических методов при определении упругих характеристик разных материалов
    (НТУ "ХПИ", 2014) Безымянный, Ю. Г.; Козирацкий, Е. А.; Колесников, А. Н.; Тесленко, Л. О.
    В работе приведены результаты расчётов, а так же экспериментального определения импульсным и резонансным методами характеристик упругости различных материалов, как широко используемых, так и обладающих специальными свойствами. Отмечено, что разница между получаемыми по этим методам величинами модуля упругости изменяется в зависимости от свойств материала и может достигать 15 %. Для уменьшения расхождений рекомендуется адаптация метода измерений к исследуемому материалу.