Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Вплив похибок у прогнозуванні ресурсоспоживання та ресурсопостачання
    (НТУ "ХПІ", 2010) Кондратенко, Н. О.
    В статті розроблені методи ресурсозбереження на підприємстві на основі раціонального співвідношення ризиків прогнозування ресурсоспоживання і ресурсопостачання з врахуванням реальних законів розподілення. Установлені нові характеристики ресурсоспоживання машинобудівними підприємствами у вигляді законів розподілення витрат ресурсів.
  • Ескіз
    Документ
    Нестаціонарний рух основних і похідних ресурсів в умовах багатостадійного виробництва
    (НТУ "ХПІ", 2010) Кондратенко, Н. О.
    Розглянуто існуючі засоби визначення кількості ланок і структури систем споживання ресурсів, їх виробництва та реалізації. Розроблена математична модель, яка описує рух будь-якої кількості основних і похідних ресурсів. На основі запропонованих підходів можливо сформувати практичні рішення щодо подальшого розвитку руху та економії ресурсів на виробництві.
  • Ескіз
    Документ
    Особливості формування та управління соціально-економічним розвитком регіону
    (НТУ "ХПІ", 2014) Кондратенко, Н. О.; Бондар, В. С.
    Визначено, що розвиток регіонів на сучасному етапі є одним із пріоритетних напрямків державної регіональної політики, мета якої полягає у створенні відповідних умов для динамічного, збалансованого соціально-економічного розвитку України та її регіонів, підвищення рівня життя населення, забезпечення дотримання гарантованого державою соціального захисту для кожного її громадянина незалежно від місця проживання. Таким чином, ефективний розвиток кожної економічної системи вимагає постійного пошуку оптимальних варіантів поєднання державних і ринкових складових та інтересів.