Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 11
  • Ескіз
    Документ
    Перспективы применения вермикулита в Украине
    (НТУ "ХПИ", 2006) Атинян, А. О.; Кондращенко, Е. В.
    В цій статті приведені родовища вермікулитової сировини в тому числі й в Україні, описані основні властивості вермікуліту; галузі його призначення, зроблена діаграма його використання в будівництві у різних країнах світу, а також багатоцільового призначенні вермікулитової сировини у народному господарстві.
  • Ескіз
    Документ
    Изучение акустических свойств гипсовых изделий методом вычислительного эксперимента
    (НТУ "ХПИ", 2006) Черкасов, К. В.; Бабушкин, В. И.; Костюк, Т. А.; Кондращенко, Е. В.
    Стаття містить результати розрахунків акустичних властивостей легкого гіпсобетону на перлітовому заповнювачі. Встановлена залежність звукової ізоляції від частоти звукової хвилі.
  • Ескіз
    Документ
    Вермикулитовая теплоизоляция и огнезащита при реконструкции зданий и сооружений
    (НТУ "ХПИ", 2007) Атинян, А. О.; Кондращенко, Е. В.
    В этой статье рассматривается вопрос применения вермикулита и вермикулитосодержащих засыпок и наполнителей для использования в качестве пассивной защиты пожаротушения и сравнивания различных типов засыпок и их свойств.
  • Ескіз
    Документ
    Анализ свойств гидроизоляции проникающего действия с использованием портландцемента с добавками шлака
    (НТУ "ХПИ", 2007) Бабушкин, В. И.; Костюк, Т. А.; Кондращенко, Е. В.
    Приведено порівняльний аналіз впливу портландцементу з добавкою доменного гранульованого шлаку і звичайного цементу на властивості й область застосування гідроізоляції проникаючого дії "ВИАТРОН".
  • Ескіз
    Документ
    Обоснование подбора и способа введения добавок в бетоны
    (НТУ "ХПИ", 2008) Кондращенко, Е. В.; Костюк, Т. А.
    Наведено теоретичний підхід до вибору хімічних та мінеральних добавок, найбільш ефективного їх поєднування і обґрунтування способу введення їх до складу бетонів з урахуванням виду, концентрацій та знаків зарядів основних видів часток (іонів та молекул), які приймають участь у реакціях на ранніх стадіях твердіння.
  • Ескіз
    Документ
    Исследование перераспределения температуры внутри частиц обожженного гипса в камере томления
    (НТУ "ХПИ", 2008) Кондращенко, Е. В.; Баранова, А. А.; Баранов, А. Н.
    В статті приведена розроблена оригінальна технологія випалу гіпсового в’яжучого. Розроблен метод, який описує необхідне розподілення температур в частках гіпсу після опалу на першому етапі для умов їх теплообробки на другому етапі. Розраховано відношення між об’ємами різних зон у частці гіпсу для отримання α-полугідрата сульфату кальцію.
  • Ескіз
    Документ
    Восстановление бетона и железобетона проникающей гидроизоляцией
    (НТУ "ХПИ", 2008) Кондращенко, Е. В.; Костюк, Т. А.
    Розглянуто принцип перетворення структури цементного каменя в бетоні продуктами синтезу хімічно активної частини гідроізоляції проникної дії і порового електроліту цементного каменя.
  • Ескіз
    Документ
    Имитационная модель макроструктуры бетона
    (НТУ "ХПИ", 2010) Кондращенко, В. И.; Кудрявцева, В. Д.; Кендюк, А. В.; Семак, А. В.; Кондращенко, Е. В.
    Предложена имитационная модель бетона на макроуровне в виде двухкомпонентной системы, состоящей из матрицы – цементно-песчаного камня и включений – зерен заполнителя, в виде выпуклых многоугольников. На границе матрицы и включений имеется контактная зона с отличными от матрицы и включений свойствами, а в объеме материала (в матрице и включениях) случайным образом расположены начальные дефекты структуры – поры различных форм и размеров. В тяжелом бетоне дефектностью включений пренебрегают и относят ее к зоне контакта матрицы с включениями.
  • Ескіз
    Документ
    Определение пластической прочности растворных и бетонных смесей
    (НТУ "ХПИ", 2012) Кондращенко, Е. В.; Кондращенко, В. И.; Кудрявцева, В. Д.; Гребенников, Д. А.; Семак, А. В.
    В статье приведены способы определения пластической прочности цементных систем разной степени подвижности и компонентами разной степени крупности. Показаны схемы разработанных приборов с описанием их принципа действия, основных технических характеристик и областью их применения .
  • Ескіз
    Документ
    Исследование модификационного состава гипсового вяжущего, полученного по двухстадийной технологии
    (НТУ "ХПИ", 2012) Кондращенко, Е. В.; Баранова, А. А.; Баранов, К. А.
    В статье приведен разработанный авторами оригинальный подход изучения распределения температур в частицах гипса, полученного по двухстадийной технологии, с целью обоснования максимального выхода α-формы гипсового вяжущего.