Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 1 з 1
  • Ескіз
    Публікація
    Оподаткування діяльності сільськогосподарських товаровиробників: сучасний стан та перспективи
    (Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2020) Коптєва (Фадєєва), Ганна Миколаївна; Мальцева, Анастасія Олексіївна; Ніколаєнко, Олена Олександрівна
    Оподаткування сільськогосподарських товаровиробників на сучасному етапі розвитку економічних відносин характеризується різними підходами до різних категорій таких платників, хоча загалом вони формують єдиний механізм оподаткування сільськогосподарських товаровиробників. Виявлення та розкриття проблемних аспектів функціонування цього механізму є головною метою дослідження. У статті розглянуто діючий механізм оподаткування сільськогосподарських товаровиробників, а також проаналізовано зміни, внесені до Податкового кодексу України в цьому напрямку. Проведено ретроспективний аналіз умов оподаткування сільськогосподарських товаровиробників і запропоновано перспективи на майбутнє у зв’язку з євроінтеграційними процесами, які відбуваються в країні. в останні роки аграрний сектор України зазнає все більшого податкового навантаження через поступове скасування пільг в оподаткуванні. Основною проблемою, з якою зіштовхнулись сільськогосподарські товаровиробники за аналізований період, стало зростання сум податкових зобов’язань з ПДВ, що вплинуло на розмір їх обігових коштів. На перспективу, застосовуючи досвід країн ЄС, доцільно впровадити зниження ставки оподаткування з ПДВ для аграріїв.