Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Вивчення історії, оцінка напрямків і прогнозування розвитку технологій
    (НТУ "ХПІ", 2008) Корнієнко, О. М.; Жадкевич, О. М.
    Показано, яку роль в історії людства відіграє техніка, що є невід′ємною частиною побуту і фундаментом цивілізації. Відзначається значення вивчення історії техніки для прогнозування розвитку окремих галузей. Доводиться, що при історико-ретроспективномуаналізі необхідно точно встановити суттєві ознаки винаходу і прослідкувати динаміку розвитку кожної ознаки.
  • Ескіз
    Документ
    Історія та прогнозування розвитку техніки (на прикладі зварювального виробництва)
    (НТУ "ХПІ", 2009) Корнієнко, О. М.; Літвінов, О. П.
    Рассматривается значение истории развития техники для прогнозирования производственных технологий. На примере истории сварки отмечается возможность плановых прогнозов, основанных на открытиях фундаментальных наук. Приводятся примеры "случайных" появлений новых технологий, которые решили проблемы научно-технического прогресса и которые нашли широкое применение в промышленности.
  • Ескіз
    Документ
    Стахановскький рух і розвиток зварювального виробництва
    (НТУ "ХПІ", 2011) Корнієнко, О. М.
    У статті показані данні про внесок стахановців у підвищення продуктивності зварювання металевих конструкцій. Досягнення передових робітників сприяли розвитку зварювального виробництва, зокрема – автоматичного зварювання.