Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Розробка складів шлаколужних в'яжучих матеріалів на основі техногенної сировини північно-східного регіону
    (НТУ "ХПІ", 2008) Шабанова, Галина Миколаївна; Марков, Д. Ю.; Корогодська, Алла Миколаївна; Володько, О. В.; Гапонова, Олена Олександрівна
    У статті наведені результати дослідження доменних металургійних шлаків північно-східного регіону та отримання на їх основі шлаколужних в'яжучих матеріалів з комплексом заданих експлуатаційних характеристик. Вироби, отримані з використанням розроблених в'яжучих матеріалів мають підвищені фізико-механічні та технічні властивості.
  • Ескіз
    Документ
    Високоміцні шлаколужні в’яжучі матеріали, затворені рідким склом
    (НТУ "ХПІ", 2009) Шабанова, Галина Миколаївна; Марков, Д. Ю.; Корогодська, Алла Миколаївна; Набока, О. С.; Гапонова, Олена Олександрівна
    У статті наведені результати отримання високоміцних в’яжучих матеріалів на основі доменного гранульованого шлаку ВАТ "АМК" та рідкого скла. Досліджено доменний гранульований шлак, розроблено оптимальний склад, визначено його основні фізико-механічні характеристики. Досліджено процеси, що протікають при затворенні в’яжучого матеріалу оптимального складу рідким склом та встановлено основні фази, що при цьому утворюються.