Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Расходные характеристики рабочего колеса осевой турбины
    (НТУ "ХПИ", 2008) Лапузин, Александр Викторович; Чан, Сан Лим; Юдин, Юрий Алексеевич; Субботович, Валерий Петрович
    Розглянутий вплив геометричних і аеродинамічних характеристик комплекту кільцевих соплових решіток на витратні характеристики безбандажного робочого колеса при різних величинах периферійного радіального зазору. Наведені дані про коефіцієнти витрати радіального зазору і кути виходу з робочого колеса в широкому діапазоні режимів.
  • Ескіз
    Документ
    Влияние формы широкорежимного дефлектора на потери в диффузоре выхлопного патрубка ЦНД турбины
    (НТУ "ХПИ", 2007) Юдин, Юрий Алексеевич; Лапузин, Александр Викторович
    Наведені результати аеродинамічних експериментальних досліджень осьорадіального дифузора вихлопного патрубка ЦНТ потужної парової турбіни сумісно з останнім ступенем в широкому діапазоні зміни режимів її роботи. Доведений істотний вплив на коефіцієнти втрат в дифузорі форми широкорежимного дефлектора, який встановлений за останнім ступенем турбіни. Визначені аеродинамічні сили, що діють на дефлектори різних форм під час зміни режиму роботи останнього ступеня.