Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Особливості інтегрування моделі компетенцій в систему управління персоналом на вітчизняних підприємствах
    (НТУ "ХПІ", 2011) Лелюк, Д. В.
    В статті доведено необхідність адаптації моделі компетенційи до існуючої на підприємстві системи. Розглядаються основні напрямки, за якими модель компетенцій може впливати на існуючу систему управління персоналом. Визначені особливості її інтеграції по вказаних напрямках в практиці вітчизняних підприємств. Проаналізовано можливість використання ланої моделі лише для виконання окремих функцій управління персоналом.
  • Ескіз
    Документ
    Вдосконалення систем мотивації персоналу в сучасних умовах
    (НТУ "ХПІ", 2011) Лелюк, Д. В.; Решетняк, Олена Володимирівна
    В статті розглядаються питання, пов’язані із визначенням основних напрямків вдосконалення систем мотивації на вітчизняних підприємствах в сучасних умовах. Доведено, що перспективним шляхом створення оптимальної системи мотивації є впровадження моделі оцінки компетенцій, що дозволяє збалансувати корпоративні цінності та індивідуальні прагнення персоналу в контексті досягнення стратегічних цілей організацій.
  • Ескіз
    Документ
    Сучасні проблеми адаптації альтернативних моделей оцінки вартості українських підприємств
    (НТУ "ХПІ", 2013) Лелюк, Д. В.
    У статті розглядається модель Едвардса-Белла-Ольсона як альтернатива традиційним методам оцінки вартості бізнесу, та обґрунтовується доцільність її використання при здійсненні оцінки вітчизняних підприємств в сучасних умовах