Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Разработка неплатиновых катализаторов для электровосстановления кислорода
    (НТУ "ХПИ", 2008) Лихницкий, К. В.; Хоменко, В. Г.; Барсуков, В. З.
    Разработаны методы синтеза и изготовлены образцы неплатиновых катализаторов для электровозобновления кислорода. Катализаторы основаны на использовании композитов графитизированной сажи с соединениями переходных металлов и некоторыми электропроводящими полимерами. Исследованы механизм и кинетика процесса электрокатализа, разработаны наиболее эффективные катализаторы.
  • Ескіз
    Документ
    Электрохимические характеристики графитов высокой степени очистки Завальевского месторождения
    (НТУ "ХПИ", 2008) Лихницкий, К. В.; Крюков, В. В.; Лысин, В. И.; Барсуков, В. З.
    З метою створення високоефективних енергогенеруючих пристроїв досліджені електрохімічні властивості стандартних та доочищених в КНУТД деяких графітів Заваллівського родовища в якості активних матеріалів Li-іонних акумуляторів. Для підвищення електрохімічних характеристик таких матеріалів була розроблена технологія доочистки графітів хімічними методами до величини зольного залишку нижчого за 0,1 %. Це дало можливість підвищити питому електричну ємність та стабільність циклювання електродних матеріалів на основі графітів до значень, що відповідають світовим стандартам.