Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Модификация алгоритмов JPEG-компрессии изображений
    (НТУ "ХПИ", 2008) Иванов, В. Г.; Любарский, М. Г.; Ломоносов, Ю. В.; Деркач, С. В.
    В данной работе приводятся результаты компьютерного моделирования сжатия изображений с использованием стандартного и модифицированного формата JPEG-компрессии. Рассматриваются вопросы повышения надежности при передаче изображений в JPEG-формате. Приведены сравнительные количественные характеристики обработки данных известным и предлагаемым методами.
  • Ескіз
    Документ
    Анализ и классификация методов сжатия изображений
    (НТУ "ХПИ", 2008) Иванов, Виталий Геннадьевич; Ломоносов, Ю. В.; Любарский, М. Г.
    Построена классификация перспективных методов сжатия данных по критериям эффективности и качества сжатия. Отмечается, что одним из наиболее перспективных методов кодирования изображений является агрегативный подход, объединяющий различные методы сокращении избыточности и методы распознавания образов.
  • Ескіз
    Документ
    Сжатие изображений на основе выделения контуров и вейвлет кодирования фона
    (НТУ "ХПИ", 2005) Иванов, В. Г.; Любарский, М. Г.; Ломоносов, Ю. В.
    У роботі пропонується новий метод стиску, що полягає в багатомасштабному поділі зображення на контур і тло. Виділення контуру здійснюється в кожнім масштабі на основі симетричного низькочастотного фільтра та подальшого вейвлет-кодування тла у якості остаточного члена перетворення. Показано, що даний метод, у порівнянні з вейвлет-перетворенням є більш швидким і дозволяє одержати більш високий коефіцієнт стиску зображення.