Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    Технічне нормування та управління вагонним парком в сучасних умовах
    (НТУ "ХПІ", 2009) Старобудцева, Н. В.; Малахова, О. А.
  • Ескіз
    Документ
    Проблеми розвитку міжнародної транспортної системи в умовах удосконалення інтермодальних перевезень
    (НТУ "ХПІ", 2009) Малахова, О. А.; Селеші, М. Й.
    Определено проблему развития отношений в сфере континентального транспортного соединения в новом формате – расширенная Европа-Украина-Азия. Признаны преимущества интермодального транспорта как содружества разных перевозчиков, в котором железная дорога, в общем и целом теряет свою долю рынка перевозок, потому что как показывает практика, использованию автодорожного транспорта, как доминирующего средства перевозки, отдается явное преимущество. Избраны и проанализированы важнейшие факторы повышения эффективности функционирования железнодорожного транспорта, такие как повышение качества обслуживания клиентов, развития международных связей необходимо всестороннее развитие интермодальних перевозок с использованием компьютерных технологий.
  • Ескіз
    Документ
    Нові підходи до планування поїздоутворення на сортувальних станціях
    (НТУ "ХПІ", 2010) Малахова, О. А.; Кузіна, О. М.
    Запропонована технологія при моделюванні поїздоутворення враховує різну номенклатуру вантажу, що дає змогу розширити полігон обороту прискорених поїздів, таких як: контейнерні та контрейлерні поїзди, поїзди зі швидкопсувними вантажами, з вагонами операторських компаній, з цінними вантажами та інші. Гнучкий підхід до маси составу, що накопичується сприяє зменшенню часу доставки вантажу вантажоодержувачу, дотриманню графіку курсування поїздів, скороченню часу обслуговування на технічних станціях та підвищенню надійності перевезення вантажів.
  • Ескіз
    Документ
    Визначення величини простою составів в очікуванні відправлення на сортувальних станціях
    (НТУ "ХПІ", 2011) Малахова, О. А.; Тищенко, О. В.
    При переході до європейських методів в організації руху поїздів постає питання про зміну системи накопичення та відправлення поїздів із сортувальних станцій. Проаналізовані простої під накопиченням та непродуктивні простої готових составів при відправленні поїздів. Зменшити час знаходження транзитного вагонопотоку з переробкою на сортувальних станціях можливо завдяки гнучким підходам до процесу формування поїздів.