Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Модифікація епоксидного олігомера аміловим спиртом
    (НТУ "ХПІ", 2011) Масленнікова, Л. Д.; Гриньків, К. С.
    Викладено матеріал по формуванню різного морфологічного стану в полімерних композиціях одержаних на основі епоксидних лакових олігомерів. Встановлено, що аміловий спирт в даній системі може бути пластифікатором оскільки збільшує рухливість макромолеку.
  • Ескіз
    Документ
    Вплив модифікованого каоліну на молекулярну рухливість і електропровідність поліізопрену
    (НТУ "ХПІ", 2012) Фабуляк, Ф. Г.; Масленнікова, Л. Д.; Недайхліб, К. С.
    Наведені результати досліджень молекулярної рухливості поліізопрену в натуральному латексі модифікованого кальцинованим каоліном. Встановлено, що в разі додавання модифікатора до 50 %, поліізопрен пластифікується з одночасним збільшенням електропровідності в полімерній системі.
  • Ескіз
    Документ
    Модифікація поліізопренового покриття диметакрилаттриетиленгліколем
    (НТУ "ХПІ", 2012) Фабуляк, Ф. Г.; Масленнікова, Л. Д.; Колоніарі, Н. В.; Пижова, К. Д.
    Викладено результати досліджень впливу диметакрилаттриетиленгліколя на властивості натурального латексу. Установлено, що вміст модифікатора впливає на молекулярну та міжмолекулярну рухливість. Перенасичення модифікатором призводить до формування двостепенних взаємодій між компонентами лакової суміші.