Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 3 з 3
  • Ескіз
    Документ
    Удосконалення аналізу фінансового стану підприємства
    (НТУ "ХПІ", 2008) Черкасова, А. В.; Матросова, Вікторія Олександрівна
    Стаття містить теоретичне обґрунтування економічної суті критеріїв оцінки фінансового стану, їх критичну оцінку. На основі здійсненого аналізу резервів досліджуваних підприємств розроблені напрями поліпшення їх фінансового стану.
  • Ескіз
    Документ
    Удосконалення аналізу обліку та аналізу основних засобів на підприємстві
    (НТУ "ХПІ", 2008) Матросова, Вікторія Олександрівна; Манченко, О. С.
    Роботу присвячено розробці теоретичних та практичних рекомендацій щодо вдосконалення бухгалтерського обліку основних засобів та економічному обґрунтуванню нових напрямів облікової політики на базі виявлення і використання закономірностей впливу відтворювального процесу на ефективність роботи підприємств.
  • Ескіз
    Документ
    Аналіз інформативності фінансової звітності підприємств
    (НТУ "ХПІ", 2011) Матросова, Вікторія Олександрівна; Саблін, Д. О.
    У даній статті пропонується розгдянути фінанасову звітнісь з боку відповідності міжнародним стандартам, щодо її прозорості, достовірності. Також розглянутий інтерес користувачів у фінансовій звітності, приклади спотворення фінансової звітності.