Вісники НТУ "ХПІ"

Постійне посилання на розділhttps://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/2494


З 1961 р. у ХПІ видається збірник наукових праць "Вісник Харківського політехнічного інституту".
Згідно до наказу ректора № 158-1 від 07.05.2001 року "Про упорядкування видання вісника НТУ "ХПІ", збірник був перейменований у Вісник Національного Технічного Університету "ХПІ".
Вісник Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" включено до переліку спеціалізованих видань ВАК України і виходить по серіях, що відображають наукові напрямки діяльності вчених університету та потенційних здобувачів вчених ступенів та звань.
Зараз налічується 30 діючих тематичних редколегій. Вісник друкує статті як співробітників НТУ "ХПІ", так і статті авторів інших наукових закладів України та зарубіжжя, які представлені у даному розділі.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    Діагностування тягового редуктора з використанням адаптивного вейвлет-фільтру
    (НТУ "ХПІ", 2008) Тартаковський, Е. Д.; Михалків, С. В.
    У даній статті розглядається адаптований вейвлет-фільтр Морлі. проведена оптімізація параметрів вейвлета Морлі за принципом максимуму ексцесу, показана ефективність застосування адаптованого вейвлет-фільтра для ідентифікації в вібраційних сигналах діагностичних ознак тріщин зубів редуктора на ранніх стадіях.
  • Ескіз
    Документ
    Адаптивний вейвлет-аналіз нестаціонарної вібрації на перехідних режимах роботи механічних вузлів тягового рухомого складу
    (НТУ "ХПІ", 2008) Тартаковський, Е. Д.; Михалків, С. В.
    Стаття присвячена порівнянню ефективності застосування віконного перетворення Фур'є і вейвлет-перетворення для аналізу нестаціонарних сигналів, генерованих перехідними режимами електричних двигунів локомотивів. Результати, отримані за допомогою запропонованого адаптивного вейвлет-перетворення містять більшу достовірність ніж аналогічні, отримані після застосування віконного перетворення Фур'є.
  • Ескіз
    Документ
    Особливості контролю технічного стану обертальних вузлів транспортних засобів
    (НТУ "ХПІ", 2011) Михалків, С. В.; Равлюк, Василь Григорович
    Розглянутий стохастичний підхід вібродіагностування підшипників кочення транспортних засобів. Проаналізовано складові зареєстрованих вібраційних реалізацій і отримані різні закони розподілу, які можна використати як діагностичні ознаки технічного стану.
  • Ескіз
    Документ
    Апарат для класифікації технічного стану підшипників кочення буксових вузлів рухомого складу
    (НТУ "ХПІ", 2012) Михалків, С. В.; Равлюк, Василь Григорович
    В даній статті розглядаються особливості використання апарату штучних нейронних мереж для цілей класифікації великої кількості діагностичної інформації, отриманої від сучасних вібродіагностичних комплексів. Встановлено, що застосування нейронної мережі типу радіальної базисної функції дозволяє класифікувати технічний стан елементів підшипників кочення рухомого складу з точністю 88,48 %.